Emirates, tanie bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii, tanie loty. Kompleksowa obsługa podróży dla firm. Promocje lotnicze. Parkingi Lotniskowe .Bilety lotnicze. Organizacja podróży służbowych. Najtańsze Bilety lotnicze do USA. Online Bilety Lotnicze Online. Podróże firmowe.

tanie loty, tanie bilety lotnicze
Marzysz o podróży dookoła świata? Zobacz naszą ofertę biletów lotniczych dookoła świata szczegóły~~~~~~

Nowa oferta do Australii i Nowej Zelandii

na rok 2017

Bilet w jedną stronę już za 2200 zł z opłatami! - już dostępne!

 

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych do Australii, po preferencyjnych cenach, w szczególności polecamy preferencyjne stawki dla osób do  30 lat, w cenie 2670,- zł z wszystkimi opłatamia w jedną stronę lub 4600 zł w dwie strony, ważność biletu aż 12 miesięcy.

Bilet przysługuje osobom aż do 30 roku życia.

Oferta niedsotępna w sprzedaży internetowej - prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem

Telefony

  • 022 207 21 88

biuro podrozy funfly

Fax

  • 022 401 05 50 

Artur Zarzyński:

  • +48 509 070 077

Michał Szczodrowski:

  • +48 606 296 568 

e-mail:


Wyloty z: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów


Dolot do: Sydney, Melbourne, Perth, Adelaide, Brisbane, Cairns, atakże do Nowej Zelandii!

 

UWAGA: W zależności ob obłozenia samolotu, kursów walut, cen paliwa i opłat lotniskowych, ceny mogą się różnic, prosimy o bezpośredni kontakt w celu podania dokładnej ceny biletu.

 

W przypadku biletów lotniczych do Australii, zawsze polecamy bezpośredni kontakt z naszym biurem w celu sprawdzenia ceny, gdyż posiadamy specjalne taryfy, które na kilka dni przed wylotem są tańsze niż w innych biurach i u przewoźników tzw. "low cost" oraz specjalne taryfy dla osób do 29 lat do Sydney, Perth, Brisbane, Cairns, Melbourne.

Skontaktuj się z nami i sprawdź ceny biletów lotniczych do Australii - kontakt

Australia – kraj położony na półkuli południowej, obejmujący najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Australia na powierzchni nie sąsiaduje z żadnym krajem, natomiast poprzez morza krajami sąsiadującymi z Australią na północy są: Indonezja, Timor Wschodni i Papua-Nowa Gwinea; na północnym wschodzie: Wyspy Salomona, Vanuatu oraz Nowa Kaledonia; na południowym wschodzie: Nowa Zelandia.

Australia jest jedynym państwem, które jest również kontynentem. Stanowi szóste pod względem powierzchni państwo świata.

tanie loty tanie bilety lotnicze
tanie loty
11/07/18
Australia, Azja i Nowa Zelandia z Krakowa razem z FlyDubai czytaj więcej ›
13/04/18
Bilety do Australii i Nowej Zelandii z jedną przesiadką PLL LOT czytaj więcej ›
03/04/18
Targi Kanton - edycja wiosna 2018, bilety lotnicze, kolejowe, transfery, hotele, ubezpieczenia, wizy. Kompleksowa obsługa wyjazdu na targi. czytaj więcej ›
03/03/17
Bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii na rok 2017, specjalne ofert dla osób do 30 lat, przeloty w jedną stronę. czytaj więcej ›
Korzystając z naszej witryny, użytkownik zgadza się na wykorzystywanie przez nas plików cookie zgodnie z zasadami dotyczącymi plików cookie, więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.FunFly.pl © 2007 - 2013 - Najnizsze Ceny Biletow Lotniczych / Promocje lotnicze / Tanie bilety lotnicze online / Bilety Lotnicze do Australii / Parkingi Lotniskowe


Opublikowane na stronie www.funfly.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Biuro Podróży FunFly.pl zajmuje się profesjonalną obsługą Państwa podróży, zarówno prywatnej jak i służbowej. Na Państwa życzenie zarezerwujemy tanie bilety lotnicze, poczynając od najtańszej klasy ekonomicznej bo klasy business oraz first. Sprawdź u nas ceny biletów lotniczych online oraz promocje lotnicze.

Współpracujemy z Aeroflot, Cathay Pacific, Qatar Airways, Air France, LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, British Airways, Emirates, Czech Airlines, Austrian, Swiss, Finnair, Iberia, Malev, SAS, Alitalia, KLM, American Airlines, Darmowe loty, zdjęcia i filmy lotnicze z powietrza

Blog o podróżach: KochamLatanie