Emirates, tanie bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii, tanie loty. Kompleksowa obsługa podróży dla firm. Promocje lotnicze. Parkingi Lotniskowe .Bilety lotnicze. Organizacja podróży służbowych. Najtańsze Bilety lotnicze do USA. Online Bilety Lotnicze Online. Podróże firmowe.

Bilety Lotnicze Qatar Airways

 

Linie lotnicze Qatar Airways wywodzą się z Kataru, są narodowym przewoźnikiem tego kraju i mają swoją siedzibę w Doha. Istnieją od 1994 roku. Qatar Airways oferuje połączenia do ponad 70 portów na całym świecie, w tym do takich destynacji jak Johannesburg, Cape Town, Dubai, Nairobi, Kathmandu, Mumbai, Malediwy, Seszele, Pekin, Shanghai i wiele innych. Linia jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się linii lotniczych na świecie, dysponuje nowoczesną flotą ( średni wiek samolotu poniżej 3 lat ) składającą się wyłącznie z samolotów typu Airbus (łącznie 40 samolotów). Do 2015 roku linia planuje powiększyć swoją flotę do 130 maszyn. W 2009 roku do floty Qatar Airways dołaczą dwa Airbusy A380 ‘’Super Jumbo‘’. Linia oferuje serwis w klasach Ekonomicznej, Business i Pierwszej i jest jedną z niewielu linii lotniczych na świecie nagrodzonych prestiżowym tytułem ‘’5 Star Airline’’ w niezależnym rankingu Skytrax.

Swoim pasażerom Qatar Airways oferuje program stałego klienta pod nazwą Privilege Club, który jest między innymi partnerem popularnego programu Miles & More.

Z Polski linia oferuje dogodne połączenia z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania i Wrocławia aż przez 9 portów Europejskich do wielu destynacji obsługiwanych przez Qatar Airways.

W najbliższym czasie linie lotnicze Qatar Airways rozszerzają siatkę swoich połączeń o trzy nowe destynacje -Amritsar (od 11 października 2009), Goa (od 25 października 2009) oraz Melbourne (od 06 grudnia 2009).

Nasze biuro posiada specjalne taryfy dla biur podróży, niedostępne w sprzedaży on-line, prosimy o kontakt z naszym biurem w celu sprawdzenia cen i połączeń na Qatar Airways.

tanie loty tanie bilety lotnicze
tanie loty
03/03/17
Bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii na rok 2017, specjalne ofert dla osób do 30 lat, przeloty w jedną stronę. czytaj więcej ›
27/01/17
Tydzień Australijski i Nowozelandzki z Qatar Airways czytaj więcej ›
27/01/17
Targi Kantońskie zyskały miano Targów Nr 1 w Chinach. Są to również największe targi wielobranżowe na świecie organizowane nieprzerwanie od 1957 roku w Kantonie (Guangzhou). czytaj więcej ›
03/01/17
Promocja lotnicza na loty do Aten - zniżka do 40%, z Warszawy, w dwie strony od 395 zł! czytaj więcej ›
Korzystając z naszej witryny, użytkownik zgadza się na wykorzystywanie przez nas plików cookie zgodnie z zasadami dotyczącymi plików cookie, więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.FunFly.pl © 2007 - 2013 - Najnizsze Ceny Biletow Lotniczych / Promocje lotnicze / Tanie bilety lotnicze online / Bilety Lotnicze do Australii / Parkingi Lotniskowe


Opublikowane na stronie www.funfly.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Biuro Podróży FunFly.pl zajmuje się profesjonalną obsługą Państwa podróży, zarówno prywatnej jak i służbowej. Na Państwa życzenie zarezerwujemy tanie bilety lotnicze, poczynając od najtańszej klasy ekonomicznej bo klasy business oraz first. Sprawdź u nas ceny biletów lotniczych online oraz promocje lotnicze.

Współpracujemy z Aeroflot, Cathay Pacific, Qatar Airways, Air France, LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, British Airways, Emirates, Czech Airlines, Austrian, Swiss, Finnair, Iberia, Malev, SAS, Alitalia, KLM, American Airlines, Malaysian Airlines MH370, zdjęcia i filmy lotnicze z powietrza

Blog o podróżach: KochamLatanie