Emirates, tanie bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii, tanie loty. Kompleksowa obsługa podróży dla firm. Promocje lotnicze. Parkingi Lotniskowe .Bilety lotnicze. Organizacja podróży służbowych. Najtańsze Bilety lotnicze do USA. Online Bilety Lotnicze Online. Podróże firmowe.

tanie loty, tanie bilety lotnicze

dla firm

Organizacja Podróży Służbowych

Zapraszamy do współpracy firmy z terenu całej Polski, tylko w naszym biurze, możemy specjalnie dla Twojej firmy uruchomić numer telefoniczny w Twojej strefie numeracyjnej, dzięki czemu Towja firma uzyska dedykowany numer telefoniczny na który będziesz dzwonił w stawce lokalnej!

FunFly Biznes to kompleksowa obsługa Twojej firmy i najnowsze technologie rezerwacji, dzięki którym uzyskasz łatwy i szybki dostęp do naszych usług:

 

 

Wszystkie usługi dostępne pod jednym adresem email: biznes@funfly.pl który w naszej firmie trafia bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za obsługę firm i jest obługiwany priorytetowo.

Czas odpowiedzi nie może przekroczyć:

 

 

Udostępniamy też dedykowany numer telefonu, tylko dla firm, czynny codziennie w godz. 8-22 tel. +48 606 296 568 lub 509 070 077

 

Ponadto dzięki współpracy z naszym biurem uzyskasz dostęp do stawek negocjowanych, niedostępnych w innych biurach, m.in. takich linii lotniczych jak:

Nasze biuro posiada akredytację IATA i corocznie przechodzi badania finansowe przez biegłego rewidenta, które są konieczne do utrzymania akredytacji IATA, nie posiadamy absolutnie żadnych zobowiązą wobec żadnej instytucji, specjalnie dla Ciebie możemy dostarczyć pisma o braku zaległości wobec ZUS, urzędu skarbowego i pozytwną opinię z banku, dzięki czemu masz pewność, że nasza firma nie zniknie z rynku z dnia na dzień.

iata

Kasjerzy lotniczy którzy obsługują Twoje rezerwacje to także m.in. właściciele firmy, dzięki czemu masz 100% pewności, że naprawdę zależy im na dobrej współpracy!

 

Jeśli nadal masz wątpliwości - po prostu sprawdź nasze ceny i przekonaj się, czy opłata serwisowa oferowana przez Twoje biuro podróży, wynosi tyle ile myślisz.., skontaktuj się z nami a opowiemy Ci jak działają nieuczciwe biura podróży, lub po prostu przeslij rezerwację wraz z propozycją cenową z innego biura a postaramy się obniżyć jego cenę!

 

Skontaktuj się z nami, umów się na spotkanie!

Michał Szczodrowski

kom. +48 606 296 568

tel. 22 207 21 88

email: biznes@funfly.pl

 

Nadal masz wątpliwości? - Po prostu sprwadź bez zobowiązań czy nie przepłacasz i wypełnij formularz


 

Aktualności

11/07/18
Australia, Azja i Nowa Zelandia z Krakowa razem z FlyDubai czytaj więcej ›
13/04/18
Bilety do Australii i Nowej Zelandii z jedną przesiadką PLL LOT czytaj więcej ›
03/04/18
Targi Kanton - edycja wiosna 2018, bilety lotnicze, kolejowe, transfery, hotele, ubezpieczenia, wizy. Kompleksowa obsługa wyjazdu na targi. czytaj więcej ›
03/03/17
Bilety lotnicze do Australii i Nowej Zelandii na rok 2017, specjalne ofert dla osób do 30 lat, przeloty w jedną stronę. czytaj więcej ›
Korzystając z naszej witryny, użytkownik zgadza się na wykorzystywanie przez nas plików cookie zgodnie z zasadami dotyczącymi plików cookie, więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone - www.FunFly.pl © 2007 - 2013 - Najnizsze Ceny Biletow Lotniczych / Promocje lotnicze / Tanie bilety lotnicze online / Bilety Lotnicze do Australii / Parkingi Lotniskowe


Opublikowane na stronie www.funfly.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Biuro Podróży FunFly.pl zajmuje się profesjonalną obsługą Państwa podróży, zarówno prywatnej jak i służbowej. Na Państwa życzenie zarezerwujemy tanie bilety lotnicze, poczynając od najtańszej klasy ekonomicznej bo klasy business oraz first. Sprawdź u nas ceny biletów lotniczych online oraz promocje lotnicze.

Współpracujemy z Aeroflot, Cathay Pacific, Qatar Airways, Air France, LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, British Airways, Emirates, Czech Airlines, Austrian, Swiss, Finnair, Iberia, Malev, SAS, Alitalia, KLM, American Airlines, Darmowe loty, zdjęcia i filmy lotnicze z powietrza

Projekt i wykonanie: Gawinet