oasis tours

 

Oasis Tours to już ponad 14 lat specjalizacji w organizacji na szeroką skalę wyjazdów do TUNEZJI oraz EGIPTU.

Jeśli ktoś potrafi zamknąć cudowne wakacje w jednym tylko zdaniu, to tak jakby wcale ich nie przeżył. By mówić o podróżach trzeba poczuć ich smak i przygodę. Lato z Oasis Tours to odkrywanie nowych stron świata, niczym tajemniczej księgi. Ten, kto nie podróżuje, czyta wciąż tą samą stronę …

 

Od 15 lat, Oasis Tours – ogólnopolska sieć turystyczna – oferuje niezapomniane wyjazdy do najpiękniejszych krajów Północnej Afryki oraz Bliskiego Wschodu: Tunezji, Egiptu. To miejsca, gdzie przenika się atmosfera trzech kontynentów, a rzeczywistość usłana jest historią. Oasis Tours z roku na rok rozszerza swą ofertę, oferując możliwości wyjazdów dla Klientów o zróżnicowanych gustach i potrzebach. Ideą biura podróży jest stworzenie wymarzonych wakacji dla każdego: niezależnie od osobowości, zasobności portfela i oczekiwań. W ofercie znajduje się ponad 60 hoteli położonych w popularnych kurortach wypoczynkowych.

 

Firma Oasis Tours zrzeszona jest w Polskiej Izbie Turystyki, a jako Organizator Turystyki posiada zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej nr 535. Dysponuje gwarancją ubezpieczeniową, wystawioną przez Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – (dokumenty znaleźć można na www.oasistours.com.pl, w sekcji ważne dokumenty).